Modne jesienne stylizacje dla panów
Moda męska

Modne jesienne stylizacje dla panów

Na jesienne dni trudno jest dobrać odpowiednie ubranie. Wczesna jesień to często bardzo ciepłe dni w połączeniu z chłodnym porankiem i wieczorem. Różnice temperatur w trakcie dnia mogą sięgać nawet kilku lub kilkunastu stopni. Trudno w takiej sytuacji odpowiednio dobrać ubranie. Na t-shirt jest zazwyczaj zbyt chłodno, a bluza z kapturem będzie z kolei zbyt ciepła. W takiej sytuacji idealne będą bluzki męskie z długim rękawem.

Uniwersalne rozwiązanie nie tylko na jesień – longsleeve męskie

Bluzka nieco tylko cieplejsza od t-shirtu, ale za to wyposażona w długi rękaw to ubranie praktycznie na każdą pogodę i na każdą prawie okazję. Bluzki longsleeve męskie można nosić na wiele różnych sposobów. Doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach zastępując krótką koszulkę. Równie dobrze prezentują się w sportowych kombinacjach. Z powodzeniem można je też stosować w bardziej eleganckim wydaniu – w połączeniu z marynarką i eleganckimi spodniami oraz butami. Stosuje się je zamiast t-shirtu, można je nosić także zamiast koszuli z długim rękawem.

Kiedy nosić longsleeve męskie?

Tego typu bluzki męskie z długim rękawem można nosić praktycznie przez cały rok. Cieńsze lub grubsze koszulki typu longsleeve możemy nosić samodzielnie lub też w połączeniu z innymi warstwami garderoby. Sportowe bluzki z długim rękawem bardzo często zdobione są ciekawym nadrukiem albo hasłem. Doskonale pasują do ulicznych, miejskich klimatów. W stylizacjach z jeansami, joggerami czy bojówkami longsleeve męskie będą wyglądały bardzo interesująco. Można nosić je również pod koszulą – w takim wypadku dobierajmy jednak modele w jednolitych kolorach.