Z czym zestawić spódnicę midi
Moda damska

Z czym zestawić spódnicę midi?

Spódnica midi to bardzo modna ostatnio opcja, bo łączy w sobie dwie długości. Dla niektórych pań bowiem mini jest za krótka i decydują się tylko na opcję za kolano. Jednak żeby w tej modnej ostatnio długości wyglądać korzystnie, to musimy ją odpowiednio zestawić. Tylko tak można sprawić, że sylwetka będzie wyglądać dobrze i rzeczywiście będzie to dla nas korzystna opcja.

Na kim dobrze leży spódnica midi?

Spódnice midi DStreet bardzo dobrze leżą na osobach, które są wysokie i mają wręcz chłopięce budowy ciała. Długie nogi z natury nie obawiają się ich skrócenia optycznego, poprzez stylizację, a tak może się zdarzyć przy spódnicach o długości midi. Żeby tak się nie stało najlepiej połączyć ją z butami na podwyższeniu. Nie musimy wybierać od razu obcasów, bo świetnie będą wyglądać również buty na platformie lub koturnie.

Niższe osoby, żeby dobrze wyglądać w długości midi powinny wybierać modele z niższym stanem i wkładać koszulki do środka. Dzięki takiemu zabiegowi optycznie wydłużą całą sylwetkę i nie będzie ona wyglądała opornie.

Najmodniejsze są spódnice midi w bardzo wyrazistych kolorach i te z falbankami. Dodaje to zdecydowanie lekkości i zwiewności, co w lecie jest pożądane. Warto spróbować tej długości, bo odpowiednio zestawiona wygląda bardzo korzystnie i co najważniejsze jest bardzo wygodna. Nie musimy obawiać się jej podwinięcia, nawet przy dużym wietrze, co np. na spacerze po plaży zdarza się bardzo często.

Na korzyść tego typu spódnic przemawia także uniwersalność, bo pasują i do sportowych stylizacji i tych bardziej imprezowych na wieczór.